O nás

Home > O nás

Historie firmy jak ji známe dnes, se datuje na počátek roku 1993. Nicméně, samotná praxe v oboru broušení a ostření, je provozována již od roku 1970.

 

Zkušenosti a dovednosti z více než 42leté praxe, podpořené nejmodernějšími postupy a technologiemi znamenají, že je firma nejen v odborných kruzích řazena mezi absolutní špičku poskytovaných služeb na trhu. Svědčí o tom i dlouholetá spolupráce s předními výrobci nástrojů a výrobci diamantových brusných nástrojů. Výsledky vzájemné spolupráce s jedním ze zahraničních renomovaných výrobců, byly úspěšně prezentovány na celosvětovém veletrhu v zámoří a během krádké doby se staly velice žádaným artiklem na trhu.

Dále se firma podílí na vývoji nových nástrojů s jedním z největších českých výrobců. Zátěžové testy a funkčnost nástrojů vyrobených ze speciálně upravených materiálů s průlomovými povrchy, se provádí přímo v provozu. Naši zákazníci mají možnost se do nich zapojit. Prověří tím tak kvalitu a výhody daného nástroje, ještě před samotným zahájením sériové výroby a uvedením do prodeje.